Płatne Pozycjonowanie Stron

Płatne pozycjonowanie stron to nic innego jak płatna forma reklamy w Internecie, która umożliwia szybkie dotarcie do potencjalnego klienta. Usługi płatnej reklamy mają przede wszystkim jedną istotną zaletę - możesz zdecydować komu chcesz wyświetlać reklamę (np. grupie Internautów, którzy szukają określonego produktu, użytkownikom o konkretnych zainteresowaniach, w danym regionie oraz o ustalonej porze dnia), a jedynym ograniczeniem jest tylko i wyłącznie Twój budżet.

Celem pojawienia się płatnej reklamy jest przede wszystkim szybkie dotarcie do potencjalnego klienta.W Polsce najpopularniejsza formą płatnego pozycjonowania są tzw. linki sponsorowane czyli Google Adwords, który jest rozbudowanym panelem reklamowym, umożliwiającym dotarcie do niemal każdego Internauty w Polsce jak i na całym świecie. 

linki sponsorowane - google AdwordsPłatne pozycjonowanie witryn www z wykorzystaniem Google Adwords ma wiele plusów

  • szybka publikacja reklam - kampania reklamowa zaczyna się zaraz po przelaniu ustalonej przez klienta kwoty na konto AdWords - co oznacza, że kampanię reklamową można zacząć niemal od razu;
  • liczne narzędzia, która ułatwią budowę strategii reklamowej - na koncie Google AdWords dostępne jest narzędzie, które pomoże w ustaleniu m.in. bazy słów kluczowych jakie mogą użyć użytkownicy, szukając oferty takiej jak Twoja; 
  • reklama w wynikach wyszukiwania i nie tylko - Google Adwords umożliwia nie tylko wyświetlanie reklam w wynikach wyszukiwania (grafika wyżej), ale także publikacja reklam na wielu serwisach internetowych konkretnych branż;
  • remarketing i wiele innych innowacyjnych narzędzi reklamowych - poza standardowymi narzędziami reklamowych Google Adwords masz także możliwość wyświetlania reklam osobom, które odwiedziły wcześniej Twoją witrynę - jest to tzw. remarketing. Google Adwords to szereg możliwości i nowych opcji reklamy udostępnianych na koncie. 
Przekonaj się jak skutecznie można wypromować Twoją firmę!

Cennik i zakres usług zarządzania płatnego pozycjonowania strony www

Usługi płatnego pozycjonowania na koncie Adwords obejmują:
  • Założenie konta, w tym rejestracja oraz ustalenie struktury całej kampanii reklamowej
  • Przygotowania bazy słów kluczowych z propozycją całej strategii kampanii reklamowej obejmującej m.in. reklamy w wynikach wyszukiwania oraz na serwisach branżowych, remarketing, DSA (dynamic search ads), PLA (product listing ads), GSP (gmail sponsored promotions), i inne.
  • Zarządzanie kontem kampanii z co miesięcznym raportem wyników reklamy.

Cennik zarządzania kampanią zależy od ilości asortymentu promowanego na koncie Adwords oraz od poziomu zaawansowania kampanii.

Ważne:
  • Kampanię można zatrzymać w każdym momencie na życzenie klienta.
  • Wszelkie zmiany oraz zarządzanie kampanią jest uzgadniane z klientem, który ma nieograniczony pełny dostęp do konta.


Skontaktuj się ze mną i dopytaj o szczegółową ofertę dla siebie!Przeczytaj również: