Pozycjonowanie stron www


Co przyniesie organiczne pozycjonowanie stron www Twojej firmie?

75% badanych internautów uznaje stronę z czołówki wyników wyszukiwania za bardziej wartościową i godną zaufania. 

Organiczne pozycjonowanie strony przede wszystkim zwiększy szansę osiągnięcia wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania Google. Promocja witryny internetowej w darmowych wynikach to szansa dla każdej firmy, która chce wypromować się w internecie i jednocześnie zdobyć grupę nowych klientów.

Pozycjonowanie strony www zwiększa szansę dotarcia do sprecyzowanej grupy użytkowników Internetu, którzy mogą stać się klientami Twojej firmy. Warto pozycjonować stronę na właściwe frazy kluczowe. W ten sposób użytkownicy, którzy pojawią się na witrynie będą zainteresowani tym co znajdą na wybranej stronie.  

75% badanych internautów uznaje stronę z czołówki wyników wyszukiwania za bardziej wartościową i godną zaufania. Wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania to nie tylko potencjalni klienci na stronie. Jest to również promowanie marki firmy  oraz zdobywanie zaufania użytkowników. 

Pozycjonowanie organiczne to najskuteczniejsza forma promocji, która w porównaniu do innych form reklamowych jest ostatecznie najtańszą i przynosi najtrwalsze efekty. 


Dlaczego pozycjonować stronę w Google? 

Ponieważ 96% użytkowników Internetu korzysta właśnie z Google.pl.

Internet staje się pierwszą oraz jedyną formą poszukiwania ofert firm. Nie ma Ciebie w Internecie to oznacza, że nie istniejesz.

Google cieszy się ogromnym zaufaniem użytkowników w Polsce. Uważa się, że jest najlepiej odpowiadającą na dane zapytanie wyszukiwarką, której głównym zadaniem jest udzielenie bardzo precyzyjnej odpowiedzi. 

Dodatkowo, pozycjonując stronę możesz wspierać swoje działania, korzystając z darmowych narzędzi jakie udostępnia  Google - Google Analytics; Google Webmaster Tools; Google Trends i wiele innych. Korzystając z tych narzędzi poznasz użytkowników Twojej strony - dowiesz się skąd pochodzą, jakie przeglądają podstrony, ile spędzają czasu na witrynie oraz wiele więcej. 

Pozycjonowanie stron www to nieograniczona liczba możliwości promowania witryny. Dzięki popularności wyszukiwarki Google możesz zdobyć klientów nie tylko z Polski, ale również z całego świata. Google jest najpopularniejszą wyszukiwarką u nas jak i na całym świecie.


Dlaczego pozycjonować stronę www, tak aby osiągnęła pierwszą stronę wyników wyszukiwania? 

Ponad 90% użytkowników Internetu przegląda tylko pierwszą stronę wyników wyszukiwania Google. 

Użytkownicy Internetu są niecierpliwi. Chcą szybko znaleźć jak najwięcej informacji na określony temat. Dlatego tak ważne jest, aby pojawić się na jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania i podsunąć im ofertę "na talerzu". 

Należy pamiętać, że pierwsza strona wyników wyszukiwania to zwiększony ruch na stronie. Użytkownicy zdecydowanie częściej klikają na darmowe wyniki wyszukiwania, niż na płatne reklamy (linki sponsorowane). Internauci uodpornili się już na wyświetlane reklamy, banery i inne flash'owe migawki. Organiczne wyniki wyszukiwania są znacznie skuteczniejsze i cieszą się zaufaniem klienta.

Przemyśl skuteczne i bezpieczne pozycjonowanie stron internetowych, bo warto!Przeczytaj również: