Doradca marketingowy


Jeśli szukasz doradcy marketingowego, który pomoże Ci stworzyć dział marketingowy firmy z prawdziwego zdarzenia to dobrze trafiłeś.

Budowanie zespołu marketingu

Zastanawiasz się jak zbudować dział marketingu? W tej kwestii możesz liczyć na moje wsparcie. Jak tylko poznam lepiej potrzeby biznesowe Twojej firmy oraz ustalę zadania dla działu marketingu wówczas będę mogła ustalić jakich specjalistów potrzebujesz i pomogę Ci w rekrutacji całego zespołu. Możesz liczyć na moją pomoc w zakresie:
  • ustalenia potrzeb firmy i kanałów promocji
  • ustalenia stanowisk potrzebnych do stworzenia sprawnego działu marketingu
  • rekrutacji specjalistów do działu
  • budowy relacji między pracownikami oraz działem marketingu a innymi działami współpracującymi

Rozwój zespołu marketingu

Może zastanawiasz się nad analizą czy obecny dział marketingu odpowiada rzeczywistym potrzebom Twojego biznesu? Chciałabym przebudować dział i zastanowić się nad ewentualną zmianą struktury działu marketingu? W tym również mogę Ci pomóc, a dokładniej:
  • analiza struktury aktualnego działu marketingu pod potrzeby biznesowe firmy 
  • propozycja ewentualnych zmian i wsparcie w przebudowie działu

Zarządzanie zespołem marketingu

A może masz już zespół, ale nie masz nikogo kto sprawnie nim będzie zarządzać? Jeśli w tym tkwi problem to zachęcam gorąco do kontaktu ze mną. Zarządzanie zespołem specjalistów w dziale marketingu to wielkie wyzwanie i z doświadczeniem jakie nabyłam w ostatnich latach to również ogromna przyjemność.