Cennik usług pozycjonowania stron www

Pozycjonowanie stron internetowych cenaOczekujesz indywidualnego podejścia do Twojej strony? Wolisz jedną osobę, która w razie pytań, lub wątpliwości będzie z Tobą stale w kontakcie? Zrezygnuj z wielkich firm marketingowych, których podejście do klientów jest często "hurtowe", a współpraca jest mechaniczna bez zaangażowania potrzebnego do udanej współpracy.

Kijewska.com to firma, której nie zależy na bogatej liście klientów, ale na liście klientów zadowolonych i chętnych do współpracy. Zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta to podstawa udanej współpracy.


Propozycja działań pozycjonowania stron www:

1. Optymalizacja strony internetowej - audyt witryny oraz przygotowanie konkretnych propozycji przebudowy i korekt do wdrożenia na witrynie. Dodatkowo, tworzenie nowych treści na stronie. Wszystko uzasadnione jest rekomendacjami Google oraz doświadczeniem przeprowadzonych zmian na innych stronach www.

2. Analiza danych internetowych - dane analityczne gromadzone z użyciem darmowych narzędzi analitycznych w tym Google Analytics. Dowiesz się kim jest użytkownik na Twoje witrynie, co dokładnie przegląda, ile czasu spędza na stronie oraz wiele więcej. Na podstawie danych możliwe będzie ustalenie czy na witrynie potrzebne są zmiany oraz udoskonalenia, których wdrożenie zwiększy jakość strony w oczach użytkowników i jednocześnie Google. 

3.Dodatkowe działania pozycjonerskie - umieszczenie wizytówki firmy w Google Places, pozycjonowanie mapy Google, pozycjonowanie na Youtube, wiele innych. Oferta w dużej mierze zależy od charakteru firmy - branży, konkurencji, rejonu działania

4. Konsultacje SEO.Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej?

  • Ustalane są indywidualnie.

  • Są różne w zależności od branży oraz poziomu konkurencji.

  • Zależą od stopnia zaangażowania oraz czasu pracy jaki trzeba poświecić na osiągnięcie konkretnych wyników.


    Skontaktuj się ze mną i poznaj ofertę pozycjonowanie strony internetowej dla siebie!

+Aleksandra Kijewska