Pozycjonowanie Strony Internetowej

Jakie korzyści przyniesie pozycjonowanie strony internetowej?

75% badanych internautów uważa stronę z pierwszych pozycji wyników wyszukiwania za bardziej wartościową niż strony na niższych pozycjach.

Pozycjonowanie strony internetowej to działanie, które celem jest podnieść pozycję Twojej strony www na jak najwyższe pozycje w wynikach wyszykiwania tzw. SERPach (Search Engine Result Pages). Praca nad pozycjonowaniem strony internetowej to nie tylko promocja witryny w Internecie, ale także liczne korekty oraz zmiany wprowadzane na samej stronie interntowej. 

Pozycjonowanie strony internetowej zwiększa Twoje szanse na zdobycie nowej grupy klientów, którzy są zainteresowani Twoją ofertą, wpisują konkretne zapytanie do wyszukiwarki i szukają firmy takiej jak Twoja. Dlatego warto walczyć o pierwsze pozycje w wynikach wyszukiwania właśnie po to, aby Twój potencjalny klient znalazł Ciebie szybko i bez problemu!

Ponad 90% klientów  w pierwszej kolejności szuka firmy w Internecie, później sięga po inne źródła informacji. Promocja w Internecie to działania, którego celem jest także zwiększenie świadomości Twojej marki. Poprzez dostępność Twojej usługi online podnosisz swoje szanse rozpoznawania marki Twojej firmy. To ważny element reklamy, o którym nie można zapominać! 

Pozycjonowanie strony internetowej to najskuteczniejsza forma promocji, która w porównaniu do innych form reklam jest najtańszą i przynosi najtrwalsze efekty. Wystarczy wziąć pod uwagę klikalność tej formy promocji i porównać z innymi płatnymi reklamami. 

Po co pozycjonować stronę internetową? 

96% użytkowników Internetu korzysta właśnie z tej przeglądarki.

Ponad 90% użytkowników Internetu przegląda tylko pierwszą stronę wyników wyszukiwania Google. 

Ponad 90% klientów  w pierwszej kolejności szuka firmy w Internecie, później sięga po inne źródła informacji.

Internet staje się pierwszą oraz jedną z niewielu  form poszukiwania firm. Nie ma Twojej firmy w Internecie to oznacza, że jej nie ma na rynku.

Wyszukiwarka Google cieszy się ogromnym zaufaniem naszych potencjalnych klientów. Uważa się, że udziela najlepszych oraz najbardziej dokładnych informacji na dane zapytanie. Nic więc w tym dziwnego, że wyniki jakie podaje są według użytkownika świetnie dopasowane do jego oczekiwań. 

Google, aby ułatwić Tobie promocję w Internecie, udostępnia mnóstwo darmowych narzędzi, które mogą wesprzec prace pozycjonerskie  - Google Analytics, który udostępni Tobie całą bazę danych skąd dany użytkownik przyszedł na Twoją witrynę, jakie wpisał hasło kluczowe, aby znaleźć Twoją witrynę, ile czasu spędził na stronie internetowej i wiele innych. Możesz wymierzyć dokładnie wyniki pozycjonowania strony internetowej oraz sprawdzić jaki zysk przyniósł Tobie ruch z Internetu!

Pozycjonowanie stron www to nieograniczona forma reklamy. Możesz dosięgnąć klientów nie tylko z Polski, ale z całego świata, ponieważ wyszukiwarka Google jest najpopularniejszą wyszukiwarką na całym świecie!Planujesz pozycjonowanie swojej strony www? Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę dla siebie!