Pozycjonowanie stron w Google

Pozycjonowanie stron w Google - jakie przyniesie korzyści dla mojej firmy?

75% badanych użytkowników Internetu uważa, że witryny z czołówki wyników wyszukiwania są najbardziej wartościowe oraz godne zaufania. To wystarczający argument, aby walczyć o pierwsze pozycje w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie strony w Google przynosi przede wszystkim szansę na zdobycie nowej grupy klientów. Promocja firmy w Internecie to nieodłączny element marketingu, z które nie powinna rezygnować żadna z firm. Dzisiaj, Internet to jeden z głównych narzędzi zaistnienia oraz promocji własnego biznesu.

Pozycjonowanie stron w Google umożliwia trafienie ze swoją ofertą do najbardziej zainteresowanych adresatów. Osoba, która pyta o usługi/produkt jaki oferujesz właśnie Ty jest potencjalnym klientem i warto bić się o zdobycie takiego gościa na własnej witrynie internetowej. 

Przykładowo, oferujesz pokoje w centrum Krakowa i takie zapytanie wpisuje użytkownik w okno wyszukiwarki Google. Chcesz, aby Twoja strona www pojawiła się na pierwszych pozycjach pod tym zapytaniem? Jeśli tak, to właśnie odpowiedziałeś na pytanie czy warto pozycjonować stronę w Google. Warto!

Promowanie swojej firmy w Internecie to również zwiększenie świadomości użytkowników o istnieniu firmy taka jak Twoja. Wzmocnij swoją markę oraz pokaż się w Internecie od jak najlepszej strony. Zwiększ swoje szanse na zdobycie grupy klientów z Internetu, potencjalnie zainteresowanych Twoją ofertą.

Po co pozycjonować stronę w Google

Odpowiedź jest prosta -  96% użytkowników Internetu korzysta przeglądarki Google.

Ponad 90% użytkowników Internetu przegląda tylko pierwszą stronę wyników wyszukiwania Google. 

Internet staje się pierwszą oraz jedyną formą poszukiwania ofert firm. Nie ma Twojej firmy w Internecie to oznacza, że nie istnieje na rynku.

Google cieszy się ogromnym zaufaniem użytkowników. Powszechnie przyjęło się, że Google jest najlepiej odpowiadjącym na dane zapytanie mechanizmem, który udziela bardzo precyzyjnych odpowiedzi. 

Pozycjonując stronę w Google masz do pełnej dyspozycji darmowe narzędzia, które pomogą Tobie w promocji witryny www - Google Analytics, który udostępni Tobie całą bazę danych skąd dany użytkownik przyszedł na Twoją stronę www, jakie wpisał zapytanie, aby znaleźć Twoją stronę, ile spędził czasu na witrynie internetowej oraz wiele innych. Możesz wymierzyć dokładnie wyniki pozycjonowania organicznego oraz sprawdzić jaki zysk przyniósł Tobie ruch z Internetu!Planujesz pozycjonowanie swojej strony www? Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę dla siebie!