Linkowanie Stron

Linkowanie stron czyli najprościej rzecz ujmując to sztuczne budowanie listy stron, które odsyłają na Twoją stronę www. Czemu sztucznie? Google w dużym stopniu uwzględnia ile witryn internetowych rzeczywiście poleca Twoją witrynę. Uznaje to za rekomendację Twojej strony jako, że jest wartościowa, interesująca oraz atrakcyjna dla użytkownika. Jednak, w pewnym stopniu możemy podpuścić Google i zapędzić go w kozi róg, budując samodzielnie taką listę witryn, które rzekomo polecają Twoją.

Oczywiście takie linkowanie nie ma wartości rekomendacyjnej, ponieważ nie mamy tutaj do czynienia z polecaniem Twojej  strony przez innych użytkowników, 

Jak linkować strony

Są różne sposoby. Najszybszym, ale i najbardziej ryzykownym jest stosowanie automatów, które umożliwiają szybkie i automatyczne umieszczanie krótkich tekstów na temat Twojej strony z linkiem, prowadzącym do Twojej witryny. Jest to o tyle ryzykowne, że przy masowym linkowaniu (przykładowo ponad 1000 linków w ciągu dnia) Google może się połapać, że taka ilość linków w ciągu jednej doby jest niemożliwa do wykonania. Wówczas może być podejrzenie oszustwa i spamowania. A tego lepiej się strzec!

Manualne linkowanie co jest najbardziej żmudną i nudną robotą, ale i bardziej skuteczną! Stopniowe linkowanie jest bardziej wiarygodne dla Google. Unikamy tzw. masówki, której wujek Google nie lubi. A druga kwestia - budując bazę linków manualnie możesz za każdym razem wpisać inną tekst nt. Twojej strony. To dodatkowe bezpieczeństwo - unikamy skopiowanych treści, czego Google także nie toleruje.

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Skontaktuj się z nami, aby dopytać o ofertę Kijewska.com!