O mnie

Nazywam się Aleksandra Czapiewska, née Kijewska. W branży marektingu pracuję od 2007 roku. Jestem wieloletnim Partnerem Google. Prowadziłam liczne kampanie marketingowe dla róźnych firm w Polsce oraz zagranicą.

W czym mogę Ci pomóc? Mogę zbudować od podstaw dział marketingu tak aby Twoja firma miała zespół, który będzie prowadzić skuteczny biznes.


Możesz liczyć na mnie w trakcie realizacji projektów e-commerce. Zlokalizuję problemy Twojego marketingu, z którymi się zmagasz. Zaproponuję rozwiązania, tak aby pasowały do Twojego modelu biznesowego.


Moje doświadczenie

W dziedzinie marketingu pracuję od 2007 roku. Zaczęłam pracę jako specjalistka ds. pozycjonowania (SEO) oraz płatnych reklam Google Ads (wówcza Google Adwords). W między czasie wdrażałam się w temat analizy danych internetowych. Stałam się również certyfikowanym Google Partner (od 2014 roku). Obroniłam kilka certyfikatów z Marketing automation (certyfikaty prezentuję poniżej).


Nadszedł w końcu moment, w którym dostałam szansę budowy działu marketingu od nowa oraz zarządzania nim. I to było dokładnie to w czym spełniłam się w 100%. Tak odkryłam w sobie potencjał i umiejętność współpracy z ludźmi i zarządzania ich pracą. Dzięki tej roli wdrożyłam się w szereg nowych specjalizacji m.in. ePR, e-commerce, performance marketingu, social media marketing czy marketing automation.

Z kim pracowałam?

Projekty marketingowe realizowałam w różnych dziedzinach - od hotelarstwa, usługi SPA, przez branżę elektryczną, prasę online czy elektronikę użytkową. Firmy, z którymi współpracowałam lub stale współpracuję to m.in.

  • Edipresse (od 2021)

  • redcoon/Media Saturn Holding (od 2015, Bydgoszcz i Warszawa)

  • SMT Software/Credit Suisse (2014-2015, Wrocław)

  • TIM SA (2013-2014, Wrocław, Siechnice)

  • Polska Presse (2011-2013, Gdańsk)

  • Découvertes (2007-2011, Paryż)


Dlaczego o tym piszę?

Zarządzanie działem marketingu, tworzenie jego strutkur i podział zadań to w pełni przemyślany projekt, który realizuję w oparciu o wiedzę, doświadczenie i szersza znajomość konkretnych specjalizacji.

Publikacje

Chcesz poznać nieco więcej szczegółów na mój temat? Zachęcam gorąco do zapoznania się z moimi publikacjami, jakie umieszczam na serwisie marketingprzykawie.pl:

Certyfikaty

Dla uzupełnienia krótkiej noty o mnie przedstawiam poniżej certyfikaty jakie zdobyłam na przełomie lat pracy. Specjalizacje jakie obroniłam są najlepszym dowodem tego, że pracując i zarządzając pracą specjalistów bazuję na własnej wiedzy i doświadczeniu. Ułatwia to zarówno komunikację jak i organizację pracy specjalistów.


Certifikat AdWords Google
Kijewska Google Ecommerce
Aleksandra Kijewska Google Analitycs
Kijewska Google Partner