O mnie

Aleksandra Czapiewska Kijewska
W czym mogę Ci pomóc?

Nazywam się Aleksandra Czapiewska, née Kijewska. W branży marektingu pracuję od 2010 roku. Jestem wieloletnim Partnerem Google. Prowadziłam liczne kampanie marketingowe dla róźnych firm w Polsce oraz zagranicą.

W czym mogę Ci pomóc? Mogę zbudować od podstaw dział marketingu tak aby Twoja firma miała zespół, który będzie prowadzić skuteczny biznes. 

Możesz liczyć na mnie w trakcie realizacji projektów e-commerce. Zlokalizuję problemy Twojego marketingu, z którymi się zmagasz i znajdę rozwiązania, tak aby pasowały do Twojego modelu biznesowego.

Moje doświadczenie

W dziedzinie marketingu pracuję od 2007 roku. Zaczęłam pracę jako specjalistka ds. pozycjonowania (SEO)  oraz płatnych reklam Adwords (SEM). W między czasie wdrażałam się w temat analizy danych internetowych. Stałam się również certyfikowanym Google Partner (od 2014 roku), dodatkowo obroniłam kilka certyfikatów z  Marketing automation (certyfikaty prezentuję poniżej).

Nadszedł w końcu moment, w którym dostałam szansę budowy działu marketingu od nowa oraz zarządzania nim. I  to było dokładnie to w czym spełniłam się w 100%. Tak odkryłam w sobie potencjał i umiejętność współpracy z ludźmi i zarządzania ich pracą. Dzięki tej roli wdrożyłam się w  szereg nowych specjalizacji m.in. ePR, e-commerce, performance marketingu, social media marketing czy  marketing automation.

Z kim pracowałam? 

Projekty marketingowe realizowałam w różnych dziedzinach - od hotelarstwa, usług SPA, przez branżę elektryczną czy elektroniki użytkowej. Firmy, z którymi współpracowałam to m.in. redcoon/Media Saturn Holding (od 2015, Bydgoszcz i Warszawa), SMT Software/Credit Suisse (2014-2015, Wrocław), TIM SA (2013-2014, Wrocław, Siechnice), Polska Presse (2011-2013, Gdańsk), Découvertes (2007-2011, Paryż).

Dlaczego o tym piszę? 

Żebyś przekonał się, że dla mnie zarządzanie działem marketingu i jego budowa to w  pełni przemyślana praca oparta na wiedzy i znajomości konkretnych specjalizacji oraz na umiejętnościach,  które się ma albo nie - komunikatywność, empatia oraz umiejętność rozmawiania i słuchania potrzeb innych.

Publikacje

Zachęcam gorąco do zapoznania się z moimi publikacjami, jakie umieszczam na serwisie marketingprzykawie.pl

Certyfikaty

Dla uzupełnienia krótkiej noty o mnie przedstawiam 
poniżej certyfikaty jakie zdobyłam na przełomie lat pracy. Specjalizacje jakie obroniłam są najlepszym dowodem tego, że pracując i zarządzając pracą specjalistów bazuję na własnej wiedzy i doświadczeniu. Ułatwia to zarówno komunikację jak i organizację pracy specjalistów.


Kijewska Google Partner

Aleksandra Czapiewska nee Kijewska Exponea Advanced

Aleksandra Czapiewska nee Kijewska Exponea

Aleksandra Czapiewska nee Kijewska Salesmanago ProfessionalAleksandra Czapiewska nee Kijewska Salesmanago Specialist


Aleksandra Czapiewska nee Kijewska SARE

Aleksandra Czapiewska nee Kijewska SAREhub

Aleksandra Czapiewska nee Kijewska Edrone

                        Aleksandra Kijewska Google Analitycs